Kurslar

[flagallery gid=9 name=”Karakalem Çalışmaları”]

Ercan Dağ [Hocamız] Resim Sergisi

Çok sayıda karma ve kişisel sergi açan, birçok aktif sanat performansı düzenleyen Ercan Dağ özgün resim ve heykel çalışmalarını sosyal yaşamın paralelinde, yüksek egodan uzak, güdüsel bir tasa ile İstanbul’da Taksim, Bakırköy ve Kadıköy’deki atölyelerinde sürdürmektedir. Sergi hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

[flagallery gid=10 name=”Atölyelerden Fotoğraflar”]

Ressamlardan Tattoo Kursu! 1250 TL Yerine 750 TL!

Çekirdek kadrosu ile 2000 yılından bu yana hizmet vermekte olan bir oluşumdur. Günümüze kadar İstanbul, Kadıköy, Bakırköy ve Taksimde stüdyo gerekse freelance olarak hizmet vermiştir.

Detaylı bilgi için TIKLAYINIZ.

Erc Atölye’den Anneler Gününe Özel (Annelere Ahşap Boyama ,Seramik ve Resim Atölyeleri)

Erc Atölye’den anneler gününe özel annelere ahşap boyama , seramik ve resim atölyeleri 100 TL yerine 25 TL!

Detaylı bilgi için TIKLAYINIZ.

ERC Atölye’den 19 Mayıs Gençlik ve Spor bayramına özel FIRSAT…

Erc Atölye’nin Taksim, Bakırköy ve Kadıköy Şubeleri’nde Geçerli 1 Aylık Güzel Sanatlara Hazırlık Teknik Çizim Kursu 750 TL Yerine 250 TL.  Detaylı bilgi için TIKLAYINIZ.

ERC Atölye ve Speak English Ortak Çalışması

SPEAK ENGLISH’ın Yabancı Eğitmenleriyle Kadıköy, Bakırköy, Taksim Şubelerinde Geçerli 1 Günlük Konuşma Sınıfı 180 TL Yerine %90 Fırsatla 19 TL! Detaylı bilgi için TIKLAYINIZ.

resim kursu,hobi resim kursu,taksim resim kursu,kadıköy resim kursu,bakırköy resim kursu,güzel sanatlara hazırlık,güzel sanatlara hazırlık kursu,güzel sanatlar sınav soruları,güzel sanatlara hazırlık akademileri,güzel sanatlar,güzel sanatlar fakültesi,mimar sinan güzel sanatlar fakültesi,marmara üniversitesi güzel sanatlar fakültesi,çizim kursu,tasarım kursu,iç mimarlık kursu,yağlı boya kursu,resim kursları,çizim kursları,portre nasıl çizilir,karakalem kursu,karakalem çalışmaları,desen kursu,seramik kursu,fotoğraf kursu,dizayn kursu,taksim güzel sanatlara hazırlık,kadıköy güzel sanatlara hazırlık,bakırköy güzel sanatlara hazırlık,kompozisyon nedir,hobi kursu,hobi kursları,resim eğitimi,çocuklara resim kursu,çizim dersleri,resim dersleri,perspektif nedir,perspektif nasıl çizilir,perspektif örnekleri,resim terimleri,teknik resim,teknik resim dersleri,resim atölyesi,resim örnekleri,hobi resim kursları,istanbul resim kursu,kadıköy resim kursu,sanat kursları,seramik,resim nedir,fotoğraf nedir,fotoğraf kursu,fotoğrafçılık kursu,fotoğrafçılık,resim atölyeleri,resim kursları,ressamlar,türk ressamlar,sanat türleri,rönesans ressamları,resim akademisi

facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates