KARAKALEM PORTELER YAPILIR !

KARAKALEM

Sevdikleriniz için ‘sıradışı’ bie hediye vermenin ne kadar zor olduğu malumdur. Kişiye özel olarak hazırladığınız portre karşınızdakine ‘sizin için çok önemli olduğun’ mesajını rahatlıkla iletir.

Mimar Sinan mezunu hocalarımız tarafından titizlik ve özenle hazırlanan portreler sevdiğiniz insanlara size sizden daha değerli bir hediye bulamadım mesajını rahatlıkla yansıtacaktır.

Türkiye’nin her neresinde olursanız olun kargo ile kapınıza kadar teslimat  yapmaktayız sizde sevdiklerinizin yüzünü güldürmek ve onlara unutamayacağı bir hediye vermek istiyorsanız aşağıdaki iletişim seçeneklerinden biri ile iletişime geçebilirseniz. Hiç vakit kaybetmeden arayınız.

Kara Kalem Portre Hakkında :

Yüz ve ifadenin baskın olduğu kağıt üzerine benzetme amacı ile siyah -beyaz işlenmiş sanatsal temsile kara kalem portre adı verilir. Kara kalem portre, kişiliği hatta ruhu yansıtabildiği ölçüde başarılıdır.  Bir anlık fotoğraflanmış ya da kurgulanmış bir görüntü kara kalem portrede ele alınır.  Ressam duyguyu ve ifadeyi en güçlü şekilde yansıtmak için ışık-gölge , kontrast ve ton değerlerini kullanır. Kara kalem portrede yüksek kontrastlar elde etmek, açık-orta-koyu değerleri sağlamak için Ressam çeşitli kalemler kullanır.  Genellikle tercih edilen 2B’den 8B’ye kadar numaralandırılmış resim kalemleridir. Daha koyu gölgeler daha yoğun kontrast elde etmek için sıkıştırılmış kömür kalemler kullanılmaktadır. En sevdiğiniz fotoğraflarınızı  sanatla işlemeye hazırız.

İletişim

0542 210 01 23

ercdag@gmail.com

instagram: erckarakalem

facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates