Resim Kursu

Rembrandt, Monet, Renoir, Cézanne, Van Gogh, Picasso, Dali… Bu isimlerin hepsi birer dahi! Ancak, her büyük sanatçı gibi onlar da ilk başlangıçta birer amatördü! Resim herkesi büyüleyen ve kendine çeken bir sanat dalı ve resim yapmaya başlamanın yaşı da yok! Siz de yağlı boya resim ile sanat merakınızı giderebilir, hayatınızda yeni bir başlangıç yapabilirsiniz.

Sanat ve akademiyi buluşturan ERC Atölye bünyesinde Güzel Sanatlar Fakültesi’ne hazırlık kursları ile hobi, resim, seramik ve fotoğrafçılık kursları veriliyor. Pek çok alanda kurslar ve atölyeler düzenleyen ERC Atölye, yağlı boya resim kursu ile sizi de bu eğlenceli ve zevkli hobiyi edinmeye çağırıyor!

Yağlıboya resim atölyesinde dersler haftanın her günü yapılıyor. Kısa bir karakalem desen çalışmasından sonra yağlıboya teknikleri ile çalışmalar devam ediyor. Akademi mezunu hocalar tarafından verilen yağlı boya resim kursu ile siz de zevkinize uygun eserler yaratabilir, fırçanızı özgürce tuvale savurabilirsiniz. Yağlı boya ile yeni bir hobi edinecek, eğlenceli vakit geçireceksiniz. Resim yaparak bol bol stres atacaksınız ve yeni bir dünya keşfedeceksiniz.

facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

3 yorum

  1. Geribildirim: Alexander4

  2. Geribildirim: Alexander7

  3. Geribildirim: Gilbert

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates