Yağlı Boya ve Sulu Boya Kursu

Yağlı Boya Kursu

Yağlı Boya Kursu

Yağlı Boya Hakkında

Yağlı boya tekniği yapım sırasında kısmen hata kabul eden bir tekniktir.  İstenmeyen yerler sonradan düzeltilebilir. Yapılan resimler uzun ömürlüdür. Temizlik ve bakımı kolaydır.  Yağ (bezir yağı) ve toz boyaların karışımıyla yapılmış boyalara yağlı boya denir.

Bu karışımın içine katılan diğer maddeler boyanın kalitesini belirlemektedir.  Yağlı boyada aranan başta gelen özelliklerden biri renklerin solmaması, diğeri, üzerinde kabuk yapmadan kurumasıdır.

Yağlı boya tekniğinde iyi sonuç almak için;  Resim yapılacak sathın iyi hazırlanmasına, kaliteli boya kullanılmasına, incelticilerin kaliteli olmasına, boya paleti, fırçalar ve resim sehpasının kullanışlı olmasına dikkat edilmelidir. Ayrıca güzel resimler yapmak için çok çalışmak gerekir.  Çok çalışmak kaliteyi de beraberinde getirir.

Kursumuz Hakkında

Herkes bir hobisi olsun ister. Çünkü hobiler, yaparken hem dinlendiğiniz hem eğlendiğiniz eylemlerdir. Günün tüm stresini attırır, belki de yıllardır fark etmediğiniz yaratıcılığınızı ortaya çıkarır.

Henüz becerilerinizi fark edemediğiniz ya da hobi edinmekte zorlandıysanız ERC Atölye  ile içinizdeki sanatçıyı keşfedebilirsiniz!

Yağlı Boya Kursu

Yağlı Boya Kursu

Siz de o muhteşem tablo ve karikatürleri yapan kişi olabilir, yetenek sınavlarına hazırlanabilirsiniz. Çünkü hiçbir şey için geç değil!

Bir yandan iş güç sahibi bir insan olarak kariyerinize devam ederken bir yandan hobi olarak alacağınız derslerle daha da sosyalleşin!

Yağlı Boya Kursu

Yağlı Boya Kursu

Samimi ve keyifli bir ders ortamı yaratan ERC Atölye’de zamanın nasıl geçtiğinizi anlamayacaksınız!

Stres atmak, hayattan zevk almak ve kendinizi iyi hissetmek için acele edin!

facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates